DataScript a workshop Umělá inteligence

DataScript a workshop Umělá inteligence

Pokud jste o AI nikdy moc neslyšeli a nepřemýšleli o ní, po tomto workshopu jistě budete – po absolvování kurzu najednou uslyšíte o AI ze všech stran, budete si umět i představit svět s AI a budete o něm daleko více a možná i jinak přemýšlet … jde nejen o upgrade Vašich skills, ale otevře se Vám úplně nový svět. A pokud jste si již s AI hráli, najdete zde úplně nový level.

Nejdříve Vás lektor vtáhne do zamyšlení, proč a jak AI vznikla, kdo je za tím vším a v jakém nastavení společnosti se nacházíme. Je to pro nás příležitost nebo hrozba? Máme se bát nebo se dívat vpřed s nadějí a vzrušením?

Vůbec nejde o suchý seminář, je to dobrodružství do nitra umělé inteligence. Během těch dvou dnů nasajete základy i high-tech triky psaní příkazů. Dostanete i tipy, kde dále rozšiřovat svoje obzory. Přijdete na to, jak zakódovat logiku, která rozjede AI na plné obrátky, a jak efektivně využít ChatGPT. Praxe zde hraje hlavní roli. Jste z HR, z IT, z administrativy, z obchodu …? Všichni budete sedět společně v první řadě. Společně budeme rozebírat reálné příklady, analyzovat je a vyhodnocovat.

Nestojíme o nudné přednášky. Máme rádi akci a interakci. Představte si, že se vaše myšlenky prolínají s umělou inteligencí a vy jste připraveni vstoupit do nové éry znalostí. To je náš workshop – nejen vzdělání, ale začátek úplně nové hry pro váš mozek!

Umělá inteligence ve vaší firmě: Dvoudenní praktický workshop ke zvyšování AI kompetencí, Praha 8, 27.-28.3.2024, 17.-18.4.2024

Možnosti financování

Cena za účastníka 4.030 Kč vč. DPH s podporou v rámci Národního plánu obnovy (registrace 27.-28.3. zde a na termín 17.-18.4.). Cena za účastníka 22.385 Kč vč. DPH bez podpory (tj. 18.500 Kč bez DPH).

Co by Vás mohlo zajímat dále?

Píšete blogy? Řešíte HR? Děláte marketingovou strategii? – je opravdu jedno, jakou pozici ve firmě vykonáváte. Na všechny typy pozic se nechá AI využít. Už třeba jen na emailovou komunikaci s okolním světem, na překlady, na revize textů. Pokud nechcete být efektivnější v práci, raději to dále ani nečtěte.

  • Pomůže Vám přeformulovat jakýkoliv text, se kterým si marně lámete hlavu, a to v zadaném stylu.
  • Snadno vytvoříte kostru podnikatelského plánu, marketingové strategie apod.; AI je nekonečná studnice nápadů na zadané téma.
  • Již žádné hodiny strávené nad bílým listem papíru, naťukněte téma a AI Vám pomůže vymyslet nejen obsah, ale i obrázky.
  • Dozvíte se, jak si vyrobit Vašeho osobního „buddyho“, se kterým budete moci konzultovat úkoly, které necháváte vždy až na poslední chvíli, protože se Vám do nich nechce. Lusknutím prstu máte hotovo.
  • Dozvíte se, jak využít AI pro zlepšení obchodních procesů, zvyšování efektivity a inovace produktů.
  • Seznámíte se s populárními nástroji a softwarovými platformami používanými pro vývoj a implementaci AI řešení.
  • Očekávejte interaktivní a praktické školení v menší skupince, ve kterém se postupně dostanete od úplných základů až k pokročilým příkladům.
  • Ze školení si odnesete, veškeré materiály a příklady, na kterých jste během těchto dvou dní pracovali. Pozor nemůžeme dohlédnout všechny konsekvence, ale tento kurz Vám může změnit život.

Neváhejte a využijte na školení dotační program Ministerstva práce a sociálních věcí. Před Vámi už to udělala stovka lidí.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥