Jak využít firemní benefity na maximum?

Firemní benefity

Firemní benefity jsou příjemným způsobem, jak osladit a usnadnit život zaměstnancům. Přestože spousta z nás si pod tímto pojmem stále představuje klasické stravenky a výhodný nákup v hrstce obchodů, moderní benefity toho svým zákazníkům poskytují mnohem více. Pojďme se zaměřit na odvětví, ve kterých je lze využívat.

Mobilní aplikace, stravenky na Visa kartě i flexibilní čerpání

Moderní firemní benefity lze mít pod palcem díky mobilní aplikaci, stravenky lze nahrát na Visa kartu a samozřejmostí je také jejich flexibilní čerpání. Kromě klasické cafeterie lze pod benefity zařadit také řadu dalších produktů. Zaměstnanci je tak mohou využívat ve svém volném čase v kulturních i sportovních zařízeních, při nákupu knih, masáží, ale třeba i při vybírání dovolené.

Benefity pro sportovní nadšence a milovníky cestování

Spadá pod vaše koníčky pohyb a sport? Využijte své firemní benefity ve svém oblíbeném fitness centru, zajděte si do bazénu, na golf, na tenis nebo třeba i na nějakou sportovní akci. Dáváte přednost pohybu na dovolené? I takovém případě benefity využijete. Konkrétně při rezervaci samotného zájezdu nebo ubytování.

Za kulturou i za vzděláním

Nenecháte si ujít žádnou kulturní akci ve vašem okolí? Milujete koncerty a pravidelně navštěvujete divadelní představení? I na tyto události lze čerpat firemní benefity. Stejně tak i na vzdělání. Ať už se jedná o jazykový kurz, odborný vzdělávací nebo snad zájmový.

Využívejte své benefity bez omezení a užívejte si svůj volný čas na maximum. Nezáleží na tom, zda mezi vaše koníčky spadá sport a posilovna, cestování, kulturní akce nebo třeba vzdělávání. Výhody můžete čerpat ve všech těchto odvětvích a kvalitně tak trávit svůj volný čas činnostmi, které máte nejraději, a zaplatit za ně méně než doposud.

Zdroj obrázku: bbernard / Shutterstock.com

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥